Erelijst

2023-2024

Heren elite
  1. VANTHOURENHOUT Michael ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
  2. MASON Cameron ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง

  3. WYSEURE Joran ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  4. NYS Thibau ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
  5. LOOCKX Lander ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
Dames elite
  1. BACKSTEDT Zoe ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง
  2. BAKKER Manon ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

  3. VAN DER HEIJDEN Inge ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
  4. NORBERT RIBEROLLE Marion๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
  5. VAS Blanka Kata ๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡บ
Heren Junior
  1. BENZ Benedikt ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
  2. MAES Fabian ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  3. BOSIO Tommaso ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น

  4. FERY Florian ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท
  5. TAKรCS Zsombor ๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡บ
Dames Junior
  1. CARRIER Rafaelle ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฆ
  2. LANDRIN ZEBERT Flavie ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท

  3. RYLIE Cahill ๐Ÿ‡บ๐Ÿ‡ธ
  4. LAURIJSSEN Sanne ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
  5. TAKKEN Roxanne ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
U17 2e jaars
  1. SPRANGERS Seppe ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  2. ROELS Dima ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  3. VERHEUGHE Emilien ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  4. DE CLERCK Miel ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  5. KADRISPAHIC Julian ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช

U17 dames
  1. TAKKEN Maxime ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

  2. MAES Lisa ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

U17 1e jaars
  1. ROELANDT Alessio ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  2. JANSEN Jerre ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  3. PAUWELS Jonas ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  4. HELVIE Jack ๐Ÿ‡บ๐Ÿ‡ธ

  5. 2 HERPHELIN Emil ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

2022-2023

Heren elite
  1. VAN AERT Wout ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  2. ISERBYT Eli ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  3. VANTHOURENHOUT Michael ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  4. VAN DER HAAR Lars ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

  5. KUHN Kevin ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ

Dames elite
  1. ALVARADO Ceylin Del Carmen ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

  2. VAN DER HEIJDEN Inge ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

  3. BETSEMA Denise ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

  4. BACKSTEDT Zoe ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง

  5. CANT Sanne ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

Heren junior
  1. TAKรCS Zsombor ๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡บ

  2. VANHOUDT Yoren ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  3. VAN LOOCKE Lars ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  4. SIMON Jules ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท

  5. POELVOORDE Tars ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

Dames junior
  1. KLAES Lise ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท

  2. TAKKEN Roxanne ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
  3. JOHNSON Haylee ๐Ÿ‡บ๐Ÿ‡ธ

  4. SEYNAVE Ilken ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  5. LILLELUND Julie ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฐ

U17 2e jaars
  1. MOURIS Michiel ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

  2. BENZ Benedikt ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช

  3. DE KEERSMAEKER Mathias ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  4. DE GENDT Leander ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  5. GEENS Keano ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

U17 dames
  1. NIEUWENHUIS Rianne ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

  2. VILLAR THIERY Faustine ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท

U17 1e jaars
  1. SPRANGERS Seppe ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  2. LIPPENS Brent ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  3. ROELS Dima ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  4. GEERTS Len ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

  5. LEJEUNE Giel ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

2021-2022

Heren elite
  1. PIDCOCK Tom ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง
  2. WYSEURE Joran ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
  3. HERMANS Quinten ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
  4. ORTS LLORET Felipe ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ
  5. MEEUSEN Tom ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
Dames elite
  1. VAN ANROOIJ Shirin ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
  2. ROCHETTE Maghalie ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฆ
  3. BACKSTEDT Zoรซ ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง
  4. KOPECKY Lotte ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
  5. VAN DER HEIJDEN Inge ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Heren junior
  1. GEVAERT Miles
  2. VAN DEN BOER Seppe
  3. ACKERT Ian
  4. BAUWENS Senne
  5. DHONDT Robbe
Dames junior
  1. HOLMGREN Ava
  2. JOHANSSON Alma
  3. HOLMGREN Isabella
  4. DELCOMMUNE Juline
  5. SAS Lore

2020-2021

Heren elite
  1. Mathieu Van der Poel
  2. Tom Pidcock
  3. Jens Adams
  4. Gianni Vermeersch
  5. Felipe Orts Lloret
Dames elite
  1. Kata Blanka Vas
  2. Inge Van Der Heijden
  3. Sanne Cant
  4. Anna Kay
  5. Marion Norbert Riberolle
Heren junior

Geen wedstrijd wegens COVID19

Dames junior

Geen wedstrijd wegens COVID19

2019-2020

Heren elite
  1. Mathieu Van der Poel
  2. Michaรซl Vanthourenhout
  3. Cornรฉ Van Kessel
  4. Wout Van Aert
  5. Jens Adams
Dames elite
  1. Ceylin del Carmen Alvarado
  2. Yara Kastelijn
  3. Shirin Van Anrooij
  4. Rebecca Fahringer
  5. Ellen Van Loy
Heren junior
  1. Emiel Verstrynge
  2. William Junior Lecerf
  3. Twan van der Drift
  4. Jelle Harteel
  5. Elio Clarysse
Dames junior
  1. Julie De Wilde
  2. Julie Brouwers
  3. Kristyฬna Zemanovรก
  4. Camille Devigne
  5. Mirthe Van Den Brande

2018-2019

Heren elite
  1. Mathieu Van der Poel
  2. Gianni Vermeersch
  3. David Van der Poel
  4. Dieter Vanthourenhout
  5. Michael Boroลก
Dames elite
  1. Loes Sels
  2. Annemarie Worst
  3. Nikki Brammeier
  4. Yara Kastelijn
  5. Ellen Van Loy
Heren Beloften
  1. Niels Vandeputte
  2. Ryan Kamp
  3. Tomas Kopecky
  4. Jarno Bellens
  5. Lander Loockx
Heren junior
  1. Joran Wyseure
  2. Salvador Alvarado
  3. Jelle Vermoote
  4. Wout Vervoort
  5. Jasper Dejaegher

2017-2018

Heren elite (B)
  1. Nick Van De Kerckhove
  2. Mathieu Willemyns
  3. Jenko Bonne
  4. Ruben Vandevelde
  5. Kenneth Vancompernolle
Dames elite (B)
  1. Jolien Verschueren
  2. Ellen Van Loy
  3. Joyce Vanderbeken
  4. Axelle Bellaert
  5. Kim Van De Putte
Heren junior
  1. Jelle Vermoote
  2. Joran Wyseure
  3. Jason Van Compernolle
  4. Nicolas De Smet
  5. Andres Verdonck
Heren Nieuwelingen
  1. Yorben Lauryssen
  2. Emiel Verstrynge
  3. Jelle Declerck
  4. Jente Michels
  5. Obie Vidts
Contactgegevens

Cyclocross Gullegem vzw
Rozenstraat 37
8560 Moorsele
BE0672.799.423

Adres terrein

Cyclocross Gullegem
Europalaan ยฑ135
8560 Gullegem

Connect

Privacy instellingen
We gebruiken cookies om uw ervaring tijdens het gebruik van onze website te verbeteren. Als u onze diensten via een browser gebruikt, kunt u cookies beperken, blokkeren of verwijderen via de instellingen van uw webbrowser. We gebruiken ook inhoud en scripts van derden die trackingtechnologieรซn kunnen gebruiken. U kunt hieronder selectief uw toestemming geven om dergelijke insluitingen van derden toe te staan. Raadpleeg onze Privacy Policy voor volledige informatie over de cookies die we gebruiken, de gegevens die we verzamelen en hoe we ze verwerken.
Youtube
Toestemming om inhoud weer te geven van - Youtube
Vimeo
Toestemming om inhoud weer te geven van - Vimeo
Google Maps
Toestemming om inhoud weer te geven van - Google